Nissan - Auto IN
AUTO IN - autorizovaný prodejce vozů NISSAN
Nový NISSAN LEAF
Rezervovat testovací jízdu

Fleetové řešení

VOZOVÝ PARK S VOZEM NISSAN LEAF

Získejte všechny informace pořebné pro kvalifikované rozhodnutí, zda jste vhodnými kandidáty k přechodu na elektrický pohon.

zero_obrazek 100% elektrický pohon a nulové emise pro tu nejčistší jízdu

zero_obrazek Dojezd 199 km* na jedno nabití

zero_obrazek Doba pro plné dobití baterií činí 4 hodiny!


allnewleaf_cz* Dojezd až 199 km (podle evropského certifikačního cyklu NEDC).  Vypočteno v kontrolovaných podmínkách v souladu s nařízením UNECE č. 101. Skutečná dojezdová vzdálenost se při normálním použití liší v závislosti na mnoha faktorech, jako například jízdní a dobíjecí návyky, teplota, jízdní povrch, stáří baterie, tlak v pneumatikách, údržba, váha nákladu atd. zero_obrazekSEZNAMTE SE S VOZEM NISSAN COO_CZ_2LEAF 

Vozidlo Nissan LEAF s nulovými emisemi si už našlo cestu k 100 000 majitelům a je díky tomu celosvětově nejlépe prodávaným elektromobilem.

Nový Nissan LEAF je nyní nejen pohodlnejší, zábavnejší a vybavený modernejšími technologiemi, ale stále zůstává i cenově nejvýhodnejším „zeleným“ vozidlem na trhu.

Doba dobití se zkrátila na polovinu – nyní jsou to
4 hodiny – a k dispozici zůstává i možnost rychlého dobíjení, které trvá jen 30 minut. Došlo ke zvýšení dojezdu mezi nabitími až na 199 km. Vůz je s 370 l zavazadlového prostoru mimořádně prostorný a nyní se nabízí
i možnost pronájmu baterie podle konkrétních potreb každého uživatele.

Toto vše, spolu s inteligentním navigačním systémem Carwings, který můžete přizpůsobit potřebám své firmy,
a hodnocením EURONCAP 5 2012 znamená, že vozový park s vozy Nissan LEAF je přesně to, co potřebujete.Vůz Nissan LEAF skýtá plno různých výhod – od čerpání vládních pobídek po zamávání vysokým účtům za palivo na rozloučenou!

zero_obrazek VÝHODY


Nový Nissan LEAF nabízí jedinečnou příležitost, jak využívat současně finanční výhody i pozitivní image značky.

Nissan LEAF vám nabízí to nejlepší z hlediska nákladů spojených s vlastnictvím. Ty se odvíjejí zejména od: 

           • nízkých nákladů na energii
           • nízkých nákladů na údržbu


price_specs_2Tím to ale nekončí. Majitelé vozu Nissan LEAF mohou využívat i nefinanční pobídky, neboť někde mají bezplatné parkování, jsou osvobozeni od placení silniční daně a výše povinného ručení je ve srovnání se stejnou kubaturou spalovacích motorů třetinová.  

Využít lze i flexibilní schéma nákupu. Vyberte si, jestli si koupíte vozidlo i baterii, nebo si koupíte pouze vůz a baterii si budete pronajímat, přičemž cena za pronájem baterie nebude za měsíc vyšší než vaše měsíční výdaje na palivo. Takže si skutečně můžete vlastnictví přizpůsobit potřebám firmy.  

Plyne z toho však ještě něco dalšího: spojením inovací a technologie a ekologického myšlení přispívá vůz Nissan LEAF k posílení image vaší značky, a to jak mezi zaměstnanci, tak směrem k veřejnosti.  Pro rozhodnutí se pro elektrický pohon je teď skutečně ten nejlepší čas. 
iKEA zero_obrazek CIT PRO PODNIKÁNÍ


Jsme pyšní na to, že vozové parky vozů Nissan LEAF si získaly široké uznání. Nissan LEAF se dostal skutečně daleko a rozdíl je více než patrný. 

Jsme velmi pyšní na to, že dodáváme inovativní řešení mobility všem typům firem, od velkých společností až po malé podnikatele.

Vozové parky s elektromobily Nissan LEAF najdete po celém světě. Naše projekty, jak malé, tak velké, mají obrovský dopad a jsou dokladem toho, čemu je Nissan pevně zavázán, totiž zelenější mobilitě a udržitelné budoucnosti.


350x220_1 zero_obrazek NAVRŽEN S OHLEDEM NA POTŘEBY VAŠEHO PODNIKÁNÍ


Vozy Nissan LEAF již do své strategie zahrnuly
i autopůjčovny, jako jsou společnosti Sixt či Hertz,
a tvoří jádro obchodního modelu řady provozovatelů taxislužeb, jako např. společnosti Taxi-E
v Amsterodamu. 30 vozů Nissan LEAF nedávno zakoupila i Policie pro západní a střední oblast (West Midlands Police), pro vozový park používaný ve sdíleném provozu.

Nissan LEAF byl ovšem navržen tak, aby uspokojoval i potřeby malých podniků. Třeba takových, jako je výrobce sýrů Winterdale ze Spojeného království, který si zakoupil Nissan LEAF proto, že buduje plně uhlíkově neutrální provoz!


74420_1_5 zero_obrazek INFRASTRUKTURA PRO VOZOVÝ PARK


Dobíjení vašeho vozového parku tvořeného vozy Nissan LEAF je nyní pohodlnější než kdykoliv předtím. 

Máme pro vás řešení pro jakoukoli situaci. Nissan LEAF je nejflexibilnější elektromobil na trhu. Díky rychle se rozvíjející síti dobíjecích míst, nabíječkám na stěně nebo našemu systému rychlého dobíjení jej mužete dobít téměř všude.

Pokud jde o vaši firmu, rádi vám s instalací rychlodobíjecí stanice nebo nabíječky na stěnu pomůžeme. Kromě toho poskytujeme všechny druhy kabelů, takže nabíjení bude velmi jednoduché pro každého.
zero_obrazek ZAUJALO VÁS TO? KONTAKTUJTE NÁS contact


Máte zájem vybudovat vozový park z vozů Nissan LEAF? Rádi byste si vyzkoušeli, jaká bude jejich využitelnost ve vašem fleetu? Jak budou zvládat vaše každodenní požadavky? 

Ať už budete potřebovat cokoli, náš tým profesionálů je zde pro vás. Jsou připraveni poradit, jak elektrizovat vaše podnikání tak, aby mělo udržitelnou budoucnost. Spojte se s námi!