Nissan - Auto IN
AUTO IN - autorizovaný prodejce vozů NISSAN
Nový NISSAN LEAF
Rezervovat testovací jízdu

Hlavní výhody

Nissan Leaf charakterizují aerodynamické prvky v každém detailuzero_obrazekNOVÁ TVÁŘ ELEKTROMOBILŮ

Technologie elektromobilů zaznamenala
v posledních letech velký pokrok. Je nyní zábavnější, praktičtější a cenově dostupnější. Elektromobily jako Nissan LEAF jsou napájeny stejným druhem lithium-iontových baterií jako mobilní telefony nebo notebooky.

Elektromobily už dávno nevypadají excentricky. Mohou být dokonale praktické a prostorné.

Vlastnictví elektromobilu má oproti vozu se spalovacím motorem jasné výhody. Elektromobily nevydávají žádný hluk a vibrace a vyznačují se podstatně nižšími provozními náklady. Díky dobíjení přes noc, kdy je elektřina levnější, budete vždy ráno vyrážet s plnou nádrží. Už žádné neplánované a ekonomicky náročné zastávky u čerpacích stanic, žádné dráždivé výfukové zplodiny v garáži při startování studeného motoru. 


leaf01_LHDzero_obrazekNOVÝ LEAF:
TO NEJLEPŠÍ JEŠTĚ LÉPE


Elektromobil dneška, který již myslí na zítřek. 
Snadný přístup k dobíjecímu portu na přídi s kontrolním osvětlením pomocí LED, větší objem zavazadelníku, mnohem vyšší pohodlí a dostupnost Nissanu LEAF hned ve třech provedeních – to vše jako výsledek zpětné vazby od zákazníků.

Obrázky jsou pouze ilustrační. V některých případech fotografie zobrazují vozidla jiných specifikací a nereprezentují konkrétní model, stupeň výbavy či nabídku.Zobrazené prvky výbavy nemusí být dostupné, případně mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.zero_obrazekVÝKON ELEKTROMOBILU


Od první generace elektromobilů, která spatřilo světlo světa před několika lety, doznala technika, design a účinnost nevídaného pokroku. Zapomeňte na pomalou těžkopádnou jízdu – elektromobily jako LEAF jsou nyní živou a přitažlivou alternativou pro všechny druhy řidičů.

Stále více velkých automobilek na celém světě nyní elektromobily vyrábí, případně je vyrábět plánuje.

Partnerství s vládami pak činí z elektromobilů životaschopnou a cenově dostupnou volbu. Elektromobily se nyní vyznačují dynamikou, točivým momentem a dálničními rychlostmi srovnatelnými s vozy se spalovacím motorem. Jsou však tišší, provozně výrazně levnější a mají podstatně menší dopad na životní prostředí. Jen zábava, žádný kouř.


LED_Nissan_Leaf_technologyzero_obrazekNOVÝ NISSAN LEAF
A TECHNOLOGIE


Tři dostupná provedení skrývají překvapující technologické inovace, které čekají, až budou objeveny.